Kaip parduoti antikvarą ar sendaikčius?

Pardavėjo taisyklės

Norėdami parduoti naudotus daiktus, sendaikčius ar antikvarą interneto svetainėje www.antikvarogalerija.lt privalote čia susikurti savo virtualią parduotuvę.

Pirmiausia turite įvesti savo vardą, veikiantį el.pašto adresą ir sugalvoti slaptažodį. Registraciją atliksite paspaudę žemiau esantį mygtuką.

Nurodytu el.paštu gausite laišką su prašymu aktyvuoti paskyrą. Aktyvuodami paskyrą jūs, privalote susipažinti su interneto svetainės www.antikvarogalerija.lt Bendrosiomis taisyklėmis, Pardavėjo taisyklėmis (šiomis), Prekių grąžinimo taisyklėmis ir įsipareigojate jų laikytis.

 

REGISTRUOTI PARDUOTUVĘ

Jūsų e.parduotuvės prisistatymas

Atlikę registraciją ir prisijungę prie savo paskyros dalyje Mano parduotuvė, sugalvokite savo virtualios parduotuvės pavadinimą ir užpildykite visus, jums pateiktoje paskyroje esančius laukus, įkelkite parduotuvę reprezentuojančią nuotrauką.

Atkreipiame dėmesį, kad pirkėjui svarbu žinoti, per kiek laiko po apmokėjimo prekės bus pristatytos, kokia pristatymo kaina.  Šią informaciją nurodykite dalyje Apie pardavėją,  Pirkimo taisyklės, Pristatymas. Taip pat svarbu nurodyti prekės/prekių Grąžinimo tvarką.

Jeigu jums tinkamos UAB „Epalete“ rekomenduojamos Pristatymo (Lietuvoje per tris dienas už 3,- €, Europoje per penkias dienas už 6,- €), ir Grąžinimo (per 14 dienų) sąlygos, prašome šią informaciją įrašyti atitinkamai į pristatymo ir grąžinimo laukelius.

Daiktų įkėlimas

Daiktus galėsite susikelti tik po to kai, būsite užpildę parduotuvės laukus. 

Kai aukščiau išvardinta informacija patalpinta, galite talpinti informaciją apie parduodamus sendaikčius. Daiktų įkėlimą rasite šoninio meniu punkto Mano parduotuvė dalyje Daiktai, mygtukas Pridėti prekę.

Nuotraukos

Būtinai įkelkite bent vieną, kiekvieno daikto nuotrauką. Pagrindinės nuotraukos įkėlimas yra atskirai pateiktas kairiame viršutiniame kampe (užrašas Pagrindinė nuotrauka). Kitos papildomos nuotraukos įkeliamos po pavadinimo laukeliu esančioje dalyje.

Nuotrauka gražiausia atrodys jeigu bus kvadratinė. Optimalus dydis 600×600 px. Labai didelių nuotraukų nekelkite, jas nepatogu peržiūrėti mažuose ekranuose ir jūsų daikto puslapis bus įkeliamas ilgiau.

Kita informacija apie parduodamą daiktą

Pasistenkite kuo tiksliau pateikti informaciją apie daiktą, kad pirkėjas suprastų ką ir kokios kokybės perka. Prekyba naudotais daiktais, sendaikčiais ir antikvaru yra specifinė sritis, tad visos detalės svarbios.

Tiksliai nurodykite parduodamų daiktų kiekį ir kainą.

Jeigu pardavėte daiktą kitur, būtinai ištrinkite  iš savo paskyros.

Atsiskaitymas

Visi atsiskaitymai yra vykdomos per UAB „Epalete“ įmonės kodas 301791702 bankų sąskaitą. Tiek pirkėjas, tiek pardavėjas gali rinktis jam patogiausią atsiskaitymo būdą.

Pirkėjo apsauga

Siekdami apsaugoti pirkėjus, kad reikalui esant galėtume grąžinti pinigus už netinkamus, ne tuos ar negautus daiktus, atsiskaitymą su pardavėjais vykdome vieną kartą per mėnesį už daiktus po kurių pardavimo praėjo nuo 14-os kalendorinių dienų.

Jeigu pirkėjas prekių negavo per 14 kalendorinių dienų, apie tai privaloma informuoti UAB „Epalete“ el.paštu info@antikvarogalerija.lt išsamiai paaiškindamas situaciją. Jeigu per 14 kalendorinių dienų pirkėjas nesikreipė į UAB „Epalete“, laikome, kad pirkinys sėkmingai pasiekė pirkėją ir pirkėjas neturi pretenzijų dėl jo.

Pardavėjo apsauga

Pardavėjas gali išlikti anonimiškas, tačiau siekiant išvengti nesusipratimų dėl negautų prekių, prašome daiktus siųsti registruotu paštu, kad reikalui esant galėtumėte pateikti prekės siuntimo dokumentus.

Mokamos paslaugos

Marža

UAB „Epalete“ įmonės kodas 301791702 yra internetinio naudotų daiktų, antikvarinių ir senovinių daiktų turgaus paslaugos teikėjas, konsultantas ir administratorius. Už šias paslaugas nuo kiekvienos parduotos prekės pasiliekame su pardavėju suderintą pardavimo maržą.

Narystė

Antikvaro ir sendaikčių www.antikvarogalerija.lt narystė pirmam mėnesiui yra nemokama. Pasibaigus nemokamai narystei, ji gali būti pratęsiama jūsų pasirinktam laikotarpiui (1, 3, 6, 9, 12 mėnesių).

Narystės kaina

  • Pirmas mėnesis – Nemokamai
  • Mėnesiui – 5,79 €
  • Trims mėnesiams – 15,41 €
  • Šešiems mėnesiams – 28,41 €
  • Devyniems mėnesiams – 42,41 €
  • Dvylikai mėnesių – 55,41 €

Atsiskaitymo būdai

  • Trumpiausias narystės laikotarpis yra 1 mėn.
  • Visus mokėjimus galite atlikti per Paysera, Banko pavedimu, Kredito kortele, „PayPal“.
  • Atlikę mokėjimą, gausite Sąskaitą faktūrą.

Papildoma informacija

Jeigu jums reikalinga papildoma informacija prašome kreipti el.paštu info@antikvarogalerija.lt arba telefonu nr.: +370.675.43275